MURAX to nowoczesna firma budowlana, która łącząc ponad 20-letnią wiedzę założycieli, doświadczenie oraz poznając innowacyjne technologie zajmuje się promowaniem budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Jeszcze kilka lat temu styl mało znany, obecnie zyskuje coraz więcej zwolenników. Naszym klientom oferujemy pełen zakres usług od pomysłu poprzez projekt, wykonawstwo, nadzór, aż po klucz. Wyróżnia nas przy tym jakość wykonywanych usług i indywidualne podejście do każdego klienta z pełnym zaangażowaniem. Systematycznie doskonalimy swoją wiedzę i umiejętności w oparciu o najnowsze technologie. Realizując inwestycje tworzymy z pasją.

 
Budujemy wyjątkowe domy przyszłości zapewniające duże ilości świeżego, czystego powietrza, dbające o zdrowie swoich mieszkańców i zużywające znikome ilości energii do ogrzewania. Nasze domy już dziś spełniają najsurowsze normy zużycia energii, które zaczną obowiązywać od 2021 roku.
 

Zapewniamy naszym klientom doradztwo od momentu wyboru działki. Po podpisaniu umowy zajmujemy się kompleksową obsługą przy załatwianiu wszelkich formalności urzędowych i u dostawców mediów, tym samym wyręczając Państwa oraz znacząco przyspieszając proces uzyskiwania pozwolenia na budowę. Finalnie skracając czas przekazania klucza do gotowego domu. Po budowie budynku i jego wykończeniu zajmujemy się sprawami formalnymi związanymi z odbiorem budynku do użytkowania.

Kompleksowa realizacja budowy z naszą firmą zapewnia dodatkowe oszczędności przy wykańczaniu wnętrz. Otrzymują Państwo gotowy produkt najwyższej jakości, gwarancję na kompletny budynek. Nasze budynki poprzez zastosowane materiały i standardy energooszczędne w połączeniu z wiedzą oraz pasją w budowie pozwalają na uzyskanie znacznie wyższej wartości rynkowej wśród wielu innych już wybudowanych domów.

MURAX
ul. Żwirki i Wigury 6/14 lok. D9
42-200 Częstochowa

NIP: 573-268-02-15
REGON: 363097403

biuro@murax.pl

tel. 577-155-455
Skontaktuj się z nami już dziś

© 2017 MURAX - Wszelkie prawa zastrzeżone