Projektujemy i budujemy nowoczesne domy energooszczędne, pasywne i zeroenergetyczne. Wykonujemy adaptacje gotowych projektów budowlanych. Prowadzimy nadzór budowy w charakterze kierownika budowy, inspektora zastępczego, kordynatora budowy i inspektora nadzoru. Realizujemy kompleksowane usługi budowlane. Przeprowadzamy termomodernizacje budynków. Wszystkie usługi objęte są gwaranacją. Odpowiadamy za swoją pracę.

BIURO PROJEKTOWE

Zapewniamy Państwu kompleksową realizację projektów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Z uwagi na zdobyte doświadczenie projekty wykonujemy solidnie i z dbałością o szczegóły. Projektowanie i budowa domów energooszczędnych, pasywnych i zeroenergetycznych to nasza pasja. Adaptacja gotowych projektów budowlanych to jedno z wyzwań, którego się podejmujemy. Posiadamy nowoczesne oprogramowanie. Projektujemy nowocześnie, stylowo i innowacyjnie.

BUDOWA DOMOW ENERGOOSZCZĘDNYCH I PASYWNYCH

Budujemy domy zgodnie z rygorystycznymi standardami energooszczędności, które zaczną obowiązywać w Polsce od roku 2021. Domy budowane przez naszą firmę osiągają wysokie wartości rynkowe na tle innych budynków, zapewniają wysoki komfort użytkowania. Jako jedyna firma w Częstochowie zapewniamy kompleksową budowę domu energooszczędnego, pasywnego i zeroenergetycznego wraz z projektem budowlanym, wszelkimi projektami branżowymi i doradztwem.

USŁUGI BUDOWLANE

Realizujemy usługi budowlane: budowa domów energooszczędnych, pasywnych i zeroenergetycznych, wykonujemy płyty fundamentowe (z ogrzewaniem lub bez), murujemy ściany z materiałów ceramicznych oraz betonu komórkowego, wykonujemy stropy tradycyjne i nowoczesne z płyt strunobetonowych, remontujemy budynki jednorodzinne, wielorodzinne i usługowe, montujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne i systemy rekuperacji z odzyskiem ciepła.

NADZORY BUDOWY I INWESTOR ZASTĘPCZY

Jednym z obszarów działalności naszej firmy są nadzory procesów budowlanych i świadczenie usługi jako inwestor zastępczy, koordynator budowy, inspektor nadzoru i kierownik budowy. Zajmujemy się: udzielaniem porad budowlanych, doradztwem w doborze materiałów i systemów, zarządzaniem i realizacją inwestycji, uzyskaniem stosownych decyzji administracyjnych dla realizacji robót budowlanych, przeglądami technicznymi, przygotowaniem obiektów do użytkowania.

DOCIEPLENIA BUDYNKÓW

Wykonujemy kompleksowe termomodernizacje budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych i usługowych. Docieplamy ściany, fundamenty, dachy i stropy. Stosujemy materiały izolacyjne takie jak: styropian, wełna mineralna i skalna, styrodur, celuloza i płyty z pianki PIR. Klient otrzymuje kompleksową usługę wraz z wykonaniem wszelkich koniecznych prac dodatkowych. Prace objęte są gwarancją. Zapewniamy wizualizację budynku wykonaną przez naszych architektów.

MURAX
ul. Żwirki i Wigury 6/14 lok. D9
42-200 Częstochowa

NIP: 573-268-02-15
REGON: 363097403

biuro@murax.pl

tel. 577-155-455
Skontaktuj się z nami już dziś

© 2017 MURAX - Wszelkie prawa zastrzeżone