Budynki MURAX zużywają znikome ilości energi do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody. Zapewniają wysoki komfort cieplny, efektywną wentylację i dużą ilość czystego powietrza poprzez zastosowanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oraz z wysokosprawnymi filtrami. Wyposażone są w nowoczesne technologie i odnawialne źródła energi. Zapewniają darmową energię elektryczną. Zbudowane są z wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych i izolacyjnych. Uzyskują wysokie wartości rynkowe przy sprzedaży.


PŁYTY FUNDAMENTOWE

Podstawą domu przyszłości jest płyta fundamentowa, która zapewnia najkorzystniejsze parametry wytrzymałościowe i cieplne. Dodatkowo pozwala uniknąć mostków termicznych, a poprzez swoja akumulacyjność cieplną staje się olbrzymim magazynem energii.

dowiedz się więcej

REKUPERACJA

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła pozwala zaoszczędzić do 93% energii cieplnej, która w innym wypadku byłaby bezpowrotnie tracona. Ponadto rekuperator zapewnia stały dopływ świeżego powietrza. Rocznie to nawet 1 500 zł oszczędności.

OGNIWA FOTOWOLTAICZNE

Zapewniają darmowy dostęp do energii elektrycznej. Produkują prąd, który możemy wykorzystać do zasilania wszystkich urządzeń elektrycznych w domu. Energię możemy wykorzystać do pracy pompy ciepła i grzania ciepłej wody użytkowej. W przyszłości przy ich udziale naładujemy np. samochód elektryczny.  

DOMY PLUS ENERGETYCZNE

To budynki, których bilans energii wytrzarzanej i zużywanej jest dodatni. Przy czym dotyczy to zarówno energii potrzebnej do oświetlenia pomieszczeń, ogrodu, pracy urządzeń gospodarstwa domowego oraz urządzeń potrzebnych do ogrzewania budynku i ciepłej wody użytkowej.

NOWOCZESNE IZOLACJE

Wysoka izolacyjność przegród to podstawa budynku przyszłości. Nasza wiedza i praktyka nie ogranicza się do stosowania styropianu, każda z przegród budynku jest zaprojektowana indywidualnie z zastosowaniem materiału do niej odpowiedniego.

MURAX
ul. Żwirki i Wigury 6/14 lok. D9
42-200 Częstochowa

NIP: 573-268-02-15
REGON: 363097403

biuro@murax.pl

tel. 577-155-455
Skontaktuj się z nami już dziś

© 2017 MURAX - Wszelkie prawa zastrzeżone